O nás

Společnost AVA pack Vám nabízí širokou nabídkou agroproduktů, včetně novinky – EKOLOGICKÉ LIKVIDACE OBALOVÉHO MATERIÁLU. V naší nabídce najdete agrostretch fólie, agrosítě, silážní plachty a další. 

Pro naše zákazníky se snažíme zajišťovat kompletní servis:

  • po Vysočině je doprava zdarma, následně se doprava řeší individuálně
  • zapůjčení baličky za velmi příznivou cenu
  • ekologická likvidace agrostretchfólie

 

Našich zákazníků si velmi vážíme. Denně jsme s vámi v kontaktu a snažíme se vám pomoci a zjednodušit práci. A i z toho důvodu víme, že likvidace obalového materiálu takový malý problém představuje. Ve většině případů za tuto službu platíte a proto jsme se rozhodli vyjít vám vstříc a snížit vám tak i náklady. Od letošního sezóny jsme pro vás připravili Ekologickou likvidaci agrostretchfólie zcela zdarma. Jedná se o ekologické zpracování fólií, na které vám samozřejmě vystavíme doklad. 

Veškeré dotazy a náležitosti je možné vyřešit se svým obchodním zástupcem a nebo formou poptávky na info@agrostretchfolie.cz. 

 

KONTAKT

Jana Dosedlová
mobil: +420 731 589 562
e-mail: info@agrostretchfolie.cz

NOVINKY

11.07.2014 | Ekologická likvidace obalového materiálu! | Ekologickou likvidaci obalového materiálu nabízíme zcela zdarma. Obaly si vyzvedneme, odvezeme a vystavíme doklad o ekologické likvidaci. Ušetříme vám spoustu času a starostí!...
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.